Biuro Prasowe

Przeczytaj najnowsze wiadomości

LINK4 ponownie z Laurem Klienta 2020

14 sierpnia 2020

Po raz drugi głosami konsumentów ubezpieczenia komunikacyjne LINK4 zostały nagrodzone Złotym Laurem Klienta 2020. W plebiscycie doceniono także polisy mieszkaniowe, które w wyniku głosowania otrzymały Srebrny Laur 2020.

Laur Klienta to ogólnopolski projekt, który wyłania każdego roku najbardziej rozpoznawalne i najchętniej polecane produkty i marki w swoich kategoriach. W tym roku ubezpieczenia komunikacyjne LINK4 ponownie zajęły pierwsze miejsce, otrzymując 33 proc. wskazań, o 3 p.p. więcej niż przed rokiem.

Klientocentryczność jest w LINK4 priorytetem. Ubezpieczyciel od kilku lat stawia klientów w centrum wszystkich swoich działaniach, stale dążąc do tego, by oferować klientom produkt wysokiej jakości w rozsądnej cenie. Firma chce także być dla swoich klientów wiarygodnym partnerem na lata. To między innymi dlatego w maju tego roku ubezpieczyciel utworzył w swoich szeregach funkcję Rzecznika Klienta. Zajmuje się on najbardziej skomplikowanymi sprawami, które zostały już rozpatrzone w trybie reklamacji, a ich wynik nadal nie satysfakcjonuje klienta.

Osoby, które planują ubezpieczenie swojego pojazdu, w LINK4 mogą skorzystać z szerokiej oferty, zarówno w zakresie ubezpieczeń obowiązkowych, jak i dobrowolnych. Dostępne polisy OC klienci mogą rozszerzyć o dodatkowe usługi, np. pomoc po wypadku, dzięki której ubezpieczyciel odpowie za szkodę spowodowaną z winy sprawcy posiadającego polisę dla swojego pojazdu w innym towarzystwie ubezpieczeniowym, lub też pomoc po kradzieży, gdzie posiadacze polis OC lub pakietu OC i AC mogą liczyć na świadczenie do 2 tys. zł na różne wydatki związane z utratą pojazdu.

W 2020 roku LINK4 rozszerzył też zakres ochrony w polisach AC i NNW, czyniąc je jednymi z najbardziej konkurencyjnych na rynku. W ubezpieczeniach Auto Casco wprowadził tzw. zakres All Risks, dzięki któremu wypłaci odszkodowanie za szkodę polegającą na uszkodzeniu lub zniszczeniu pojazdu, powstałą na skutek wszelkich nagłych i nieprzewidzianych zdarzeń. Dodatkowo poniesie odpowiedzialność za szkody wyrządzone przez zwierzęta, czyli polegające np. na przegryzieniu przez gryzonie kabli. Z kolei przy polisach NNW LINK4 zastąpił trwały uszczerbek na zdrowiu każdym uszczerbkiem na zdrowiu, który został sklasyfikowany w nowej tabeli w ogólnych warunkach ubezpieczenia. Ubezpieczyciel wprowadził też świadczenia dodatkowe za hospitalizację, co jest zupełną nowością w ofercie.

Nagrody i wyróżnienia

Sprawdź jakie nagrody przyznano LINK4

Sprawdź