Biuro Prasowe

Przeczytaj najnowsze wiadomości

Oferta LINK4 w programie Grupy ORLEN

23 lipca 2020

LINK4 i spółka ORLEN Usługi Finansowe rozpoczynają wspólną sprzedaż produktów ubezpieczeniowych. Kierowcy, którzy korzystają ze stacji paliw w sieci ORLEN, otrzymają dodatkowe punkty w programie VITAY za ubezpieczenie pojazdu w LINK4. 

Sprzedaż produktów ubezpieczeniowych LINK4, spółki z Grupy PZU, w programie ORLEN Usługi Finansowe jest kolejnym, dobrym przykładem współpracy polskich spółek, działających w różnych obszarach biznesowych.

– Wspólne działania LINK4 i Grupy ORLEN są doskonałym przykładem dobrej współpracy spółek Skarbu Państwa, dzięki której budujemy przewagi na bardzo konkurencyjnych rynkach – mówi Patrycja Kotecka, Członek Zarządu LINK4. – Mamy dobry produkt, z którym chcemy dotrzeć do jak największej grupy odbiorców. Szczególnie w czasach niepewności ważne jest, by po drugiej stronie mieć solidnego partnera, który będzie wiarygodny nie tylko dla nas, ale także dla naszych klientów – dodaje.

Ze specjalnej oferty będą mogli skorzystać wszyscy uczestnicy programu VITAY, którzy zdecydują się na zakup polisy ubezpieczeniowej w LINK4. Za każdą złotówkę wydaną na ubezpieczenie, uczestnik otrzyma 5 punktów w programie lojalnościowym sieci ORLEN. W programie dostępne są polisy komunikacyjne OC, AutoCasco, NNW i Smart Casco, a także ubezpieczenia mieszkania i podróży.

Skorzystanie z oferty jest możliwe poprzez stronę ORLEN Usługi Finansowe: 
www.orlen-ubezpieczenia.pl lub aplikację programu VITAY.  Za jej pośrednictwem można kupić polisę komunikacyjną LINK4.

– Konsekwentnie rozszerzamy ofertę dla naszych klientów sieci stacji paliw w całej Polsce. Teraz umożliwiamy im dodatkowo zakup produktów ubezpieczeniowych u renomowanego partnera. W ten sposób promujemy też lojalnych klientów naszego programu VITAY. Kierowca może skorzystać z naszej oferty w wygodny sposób, sprzed ekranu komputera, telefonu komórkowego lub poprzez dedykowaną infolinię, musi pamiętać tylko o podaniu numeru karty VITAY – mówi Wojciech Korenkiewicz, Członek Zarządu ORLEN Usługi Finansowe.

Program VITAY od 19 lat zapewnia lojalnym klientom atrakcyjne korzyści. Jest jednym z pierwszych oraz najbardziej popularnych programów lojalnościowych na polskim rynku. Na koniec 2019 roku liczba uczestników VITAY wynosiła ponad 6 mln. Za zakupy na stacjach ORLEN oraz zakupy u partnerów są oni nagradzani punktami, które następnie mogą wymienić na produkty z szerokiego katalogu nagród.

Oferta ubezpieczeniowa LINK4 jest jedną z najbardziej konkurencyjnych na rynku. W kwietniu 2020 roku ubezpieczyciel rozszerzył zakres ochrony w dobrowolnych ubezpieczeniach komunikacyjnych. W przypadku polis AC wprowadził tzw. zakres All Risks, czyli odszkodowanie w wyniku wszelkich nagłych i nieprzewidzianych zdarzeń, oraz odpowiedzialność za szkody wyrządzone przez zwierzęta, polegające np. na przegryzieniu przez gryzonie kabli. Z kolei do ubezpieczenia NNW wprowadził świadczenie dodatkowe za hospitalizację, a uszczerbkiem na zdrowiu zastąpił dotychczasowy trwały uszczerbek, co zwiększa zakres ochrony.

Nagrody i wyróżnienia

Sprawdź jakie nagrody przyznano LINK4

Sprawdź