Biuro Prasowe

Przeczytaj najnowsze wiadomości

LINK4 uznany Top Marką 2019 w plebiscycie Laur Klienta

28 października 2019

Konsumenci ponownie docenili ubezpieczenia komunikacyjne LINK4. Właśnie w tej kategorii firma otrzymała prestiżowe godło Top Marki 2019, przyznawanej przez konsumentów w plebiscycie programu Laur Klienta.

Laur Klienta to ogólnopolski projekt, który wyłania każdego roku najbardziej rozpoznawalne i najchętniej polecane produkty i marki w swoich kategoriach. W tym roku najwięcej wskazań w kategorii ubezpieczeń komunikacyjnych otrzymał LINK4.

– Każdego dnia wkładamy dużo serca w to, by tworzyć dobrą ofertę i proces obsługi w pełni odpowiadający na potrzeby Klientów. Dlatego właśnie ta nagroda jest dla nas tak ważna, bo przyznawana przez samych Klientów – tłumaczy Marlena Piekut, dyrektor Pionu HR i Relacji z Klientem, która odebrała nagrodę podczas jubileuszowej XV gali programu Laur Konsumenta.

Od początku 2019 roku LINK4 konsekwentnie realizuje strategię budowania oferty modułowej, w której klienci ubezpieczyciela mogą podstawowy zakres polisy uzupełnić o produkty, które bezpośrednio odpowiadają na ich potrzeby. Tak działa m.in. dostępny od początku roku dodatek do polis komunikacyjnych – Pomoc po kradzieży. To świadczenie do 2 tys. zł, które klient może przeznaczyć na różne wydatki związane z utratą auta, np.: zakup rzeczy, które znajdowały się w skradzionym pojeździe, ale nie są objęte ubezpieczeniem AC, wynajęcie samochodu zastępczego, przejazdy taksówkami czy rejestrację kolejnego pojazdu. Dodatkowo, ubezpieczeni mogą skorzystać ze specjalnej infolinii, czynnej 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę.

Ponadto, klienci, którzy decydują się na zakup ubezpieczenia komunikacyjnego w LINK4, mogą liczyć na tzw. alerty pogodowe, które ubezpieczyciel wysyła do kierowców w formie krótkiej wiadomości SMS z informacją o nadchodzącym niebezpiecznym zjawisku atmosferycznym. Uprzedzeni kilka godzin wcześniej klienci mogą przestawić swój samochód spod drzewa w bezpieczniejsze miejsce lub w inny sposób zabezpieczyć pojazd.

LINK4 wpisał się też ze swoją ofertą w ostatni trend, który zdominował przestrzeń wielu polskich miast, proponując swoim klientom ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone osobie trzeciej w związku z użytkowaniem urządzeń transportu osobistego (czyli jedno- lub wielośladowy środek przeznaczony do transportu lądowego osób, napędzany za pomocą silnika elektrycznego, konstrukcyjnie ograniczającego prędkość jazdy do 25km/h), a także w związku z użytkowaniem „zwykłych” rowerów, hulajnóg czy deskorolek. Polisa obejmuje szkody powstałe na terenie Europy. Z oferty mogą skorzystać klienci, którzy zdecydują się na zakup ubezpieczenia komunikacyjnego OC lub Autocasco w LINK4. Cena to jedynie 25 zł na cały rok przy sumie gwarancyjnej w wysokości 25 tys. zł. Okres ubezpieczenia wynosi 12 miesięcy i jest tożsamy z okresem ubezpieczenia wskazanym w polisie komunikacyjnej.

Nagrody i wyróżnienia

Sprawdź jakie nagrody przyznano LINK4

Sprawdź