Ikona kalendarza 04.08.2022

Polisy komunikacyjne LINK4 w porównywarce Santander Bank

Kolejny bank dołącza do swojej oferty ubezpieczenia samochodu od LINK4. Polisy OC, AC, NNW i Assistance mogą już kupić za pomocą bankowości internetowej i mobilnej klienci Santander Bank Polska. Wcześniej taką możliwość wprowadził PKO BP i Alior Bank.

Prosto, szybko i bez wychodzenia z domu. Po zalogowaniu się do bankowości internetowej lub mobilnej Santander Bank Polska wystarczy wejść w zakładkę Ubezpieczenia, wybrać opcję Ubezpieczenie samochodu, a następnie spośród 4 innych Towarzystw Ubezpieczeniowych wybrać ofertę właśnie LINK4.

- LINK4 konsekwentnie realizuje strategię rozwoju swojej oferty w kanale bancassurance. Z Santander Bank Polska łączy nas innowacyjność rozwiązań i budowanie najlepszych doświadczeń klientów. To już trzeci bank z kolei, po PKO BP i Alior Bank, który umożliwia swoim klientom zakup naszych  ubezpieczeń. Doświadczenia z tej współpracy są bardzo obiecujące i dlatego niebawem chcemy rozszerzyć  ją o kolejne banki  – wyjaśnia Patrycja Kotecka, członek zarządu LINK4.

Rozwiązanie przygotowane przez Santander Bank Polska zapewnia wygodę i przyjazność. Liczba pól, w które trzeba kliknąć, by otrzymać ofertę, została ograniczona do minimum. Ponadto, w prosty sposób można zapisać wniosek i wrócić do niego później, a dane osobowe klienta banku i jego pojazdu – w większości przypadków - uzupełnią się automatycznie. Po wyborze oferty LINK4 wystarczy potwierdzić jej zakup i opłacić polisę z konta w Santander Bank Polska.

Jesteśmy dumni, że po kilkunastu miesiącach intensywnej pracy zakończyliśmy z sukcesem etap integracji systemów i możemy zaoferować nasze polisy komunikacyjne bezpośrednio klientom Santander Bank Polska. W przygotowanie tego projektu zaangażowanych było kilkadziesiąt osób z praktycznie każdego obszaru LINK4. Kanał bancassurance rośnie w siłę, co nas bardzo cieszy, bo dzięki niemu klienci mają możliwość zakupu ubezpieczenia w najwygodniejszy dla nich sposób – mówi Mariusz Rosa, dyrektor Pionu Rozwoju Biznesu i Innowacji LINK4.

Oferta ubezpieczeń komunikacyjnych LINK4 zapewnia kierowcom kompleksową ochronę i cieszy się dużym uznaniem na rynku. Pakiet OC wraz z Programem Pomocy z Samochodem Zastępczym i Assistance Opony od LINK4 zajął pierwsze miejsce w niezależnym rankingu ubezpieczycieli na rok 2022 przygotowanym przez „Gazetę Bankową”.

Czy artykuł był przydatny?

Kontakt dla mediów

Zdjęcie osoby do kontaktu
Ikonka osoby do kontaktu
Grażyna Kasiak
Rzecznik prasowy
Kup online polisę OC AC