Biuro Prasowe

Przeczytaj najnowsze wiadomości

Polisy komunikacyjne LINK4 w porównywarce Santander Bank

04 sierpnia 2022

Kolejny bank dołącza do swojej oferty ubezpieczenia samochodu od LINK4. Polisy OC, AC, NNW i Assistance mogą już kupić za pomocą bankowości internetowej i mobilnej klienci Santander Bank Polska. Wcześniej taką możliwość wprowadził PKO BP i Alior Bank.

Prosto, szybko i bez wychodzenia z domu. Po zalogowaniu się do bankowości internetowej lub mobilnej Santander Bank Polska wystarczy wejść w zakładkę Ubezpieczenia, wybrać opcję Ubezpieczenie samochodu, a następnie spośród 4 innych Towarzystw Ubezpieczeniowych wybrać ofertę właśnie LINK4.

- LINK4 konsekwentnie realizuje strategię rozwoju swojej oferty w kanale bancassurance. Z Santander Bank Polska łączy nas innowacyjność rozwiązań i budowanie najlepszych doświadczeń klientów. To już trzeci bank z kolei, po PKO BP i Alior Bank, który umożliwia swoim klientom zakup naszych  ubezpieczeń. Doświadczenia z tej współpracy są bardzo obiecujące i dlatego niebawem chcemy rozszerzyć  ją o kolejne banki  – wyjaśnia Patrycja Kotecka, członek zarządu LINK4.

Rozwiązanie przygotowane przez Santander Bank Polska zapewnia wygodę i przyjazność. Liczba pól, w które trzeba kliknąć, by otrzymać ofertę, została ograniczona do minimum. Ponadto, w prosty sposób można zapisać wniosek i wrócić do niego później, a dane osobowe klienta banku i jego pojazdu – w większości przypadków - uzupełnią się automatycznie. Po wyborze oferty LINK4 wystarczy potwierdzić jej zakup i opłacić polisę z konta w Santander Bank Polska.

Jesteśmy dumni, że po kilkunastu miesiącach intensywnej pracy zakończyliśmy z sukcesem etap integracji systemów i możemy zaoferować nasze polisy komunikacyjne bezpośrednio klientom Santander Bank Polska. W przygotowanie tego projektu zaangażowanych było kilkadziesiąt osób z praktycznie każdego obszaru LINK4. Kanał bancassurance rośnie w siłę, co nas bardzo cieszy, bo dzięki niemu klienci mają możliwość zakupu ubezpieczenia w najwygodniejszy dla nich sposób – mówi Mariusz Rosa, dyrektor Pionu Rozwoju Biznesu i Innowacji LINK4.

Oferta ubezpieczeń komunikacyjnych LINK4 zapewnia kierowcom kompleksową ochronę i cieszy się dużym uznaniem na rynku. Pakiet OC wraz z Programem Pomocy z Samochodem Zastępczym i Assistance Opony od LINK4 zajął pierwsze miejsce w niezależnym rankingu ubezpieczycieli na rok 2022 przygotowanym przez „Gazetę Bankową”.

Nagrody i wyróżnienia

Sprawdź jakie nagrody przyznano LINK4

Sprawdź