Biuro Prasowe

Przeczytaj najnowsze wiadomości

Trzy miliony zł premii w programie LINK4 Kasa Wraca

21 grudnia 2020

Wartość wygenerowanych premii za bezpieczną jazdę w telematycznym programie Kasa Wraca przekroczyła już 3 mln zł. Na ocenę swojego stylu jazdy zdecydowało się blisko 58 tys. kierowców ubezpieczonych w LINK4.

Kasa Wraca to innowacyjny program, w którym klienci posiadający ubezpieczenie komunikacyjne w LINK4 mogą generować premie za bezpieczną jazdę. Analiza stylu prowadzenia pojazdu obejmuje przejechany dystans, płynność jazdy i teren, po którym się porusza. Od początku trwania promocji, czyli od kwietnia 2017 roku, udział w niej wzięło blisko 58 tys. klientów LINK4, którzy pokonali łącznie ponad 146 mln kilometrów.

– Ten program dowodzi, że klienci na rynku ubezpieczeniowym chętnie adaptują nowe technologie, ale nie na masową skalę. Znaleźliśmy grupę ponad 50 tys. osób, która jest lojalna i zaangażowana, i w której nowa technologia w wydaniu LINK4 wywołuje emocje – wyjaśnia Katarzyna Wojdyła, członek zarządu LINK4 i ekspertka od zaawansowanej analityki. – To klienci, z którymi zbudowaliśmy relacje, jesteśmy w stałym kontakcie, lepiej się odnawiają, ale przede wszystkim podejmują grywalizację, dzięki której na polskich drogach może być chociaż trochę bezpieczniej – dodaje.

By aktywnie uczestniczyć w programie, wystarczy przejechać samochodem z włączoną nawigacją NaviExpert i modułem LINK4 Kasa Wraca minimum 200 km w miesiącu, uruchamiając w tym czasie aplikację w trakcie co najmniej 5 różnych dni i pokonując danego dnia minimum 10 kilometrów. Sumaryczna ocena po każdym miesięcznym okresie pozwala zaklasyfikować kierowcę do odpowiedniego profilu, co decyduje o wysokości przyznanej premii finansowej. Ich sumę po roku ubezpieczeni w LINK4 mogą zamienić na zwrot części składki ubezpieczeniowej nawet do 30 proc.

– Prewencyjny charakter tego programu i promowanie za jego pośrednictwem bezpiecznej jazdy na polskich drogach jest jego największą wartością. Ale nie zapominajmy, że przy okazji możemy „zagrać” o premię finansową przy odnowieniu polisy na kolejny rok – zauważa Patrycja Kotecka, członek zarządu LINK4. – To ważne w kontekście nadchodzącego spowolnienia gospodarczego wywołanego pandemią, bo 2021 roku będzie prawdopodobnie czasem szukania oszczędności w naszych budżetach domowych – podkreśla.

Dotychczasowy rekordzista otrzymał premię w wysokości 1,2 tys. zł. Każdy uczestnik sam decyduje, czy wygenerowaną premię na koniec trwania umowy chce przeznaczyć na obniżenie ceny ubezpieczenia przy odnowieniu polisy, czy preferuje przelew środków na konto. Każdy, kto zdecyduje się na udział w programie LINK4 Kasa Wraca, otrzymuje także na czas trwania ochrony ubezpieczeniowej dostęp do nawigacji NaxiExpert, dostarczanej przez technologicznego partnera programu, firmę Telematics Technologies.

Szczegóły promocji i warunki uczestnictwa dostępne są na stronie programu LINK4 Kasa Wraca.

Nagrody i wyróżnienia

Sprawdź jakie nagrody przyznano LINK4

Sprawdź