Biuro Prasowe

Przeczytaj najnowsze wiadomości

Załoga LINK4 Żeglarskim Mistrzem Polski

26 czerwca 2018

W zakończonych właśnie regatach ubezpieczeniowych w Iławie żeglarska załoga LINK4 zajęła pierwsze miejsce i została Żeglarskim Mistrzem Polski. Członkowie ekipy zostali także uznani najbardziej wszechstronną i szczodrą załogę.

Tegoroczne Regaty Towarzystw Ubezpieczeniowych odbyły się w dniach 21-23 czerwca w Iławie i jak zwykle dostarczyły wiele pozytywnych emocji. W ramach imprezy uczestnicy rywalizują w dwóch konkursach głównych: Żeglarskich Mistrzostwach Polski i Pucharze Prezesa, a także w konkurencjach towarzyszących: na najbardziej wszechstronną załogę i najbardziej zaangażowaną charytatywnie. Żeglarska ekipa LINK4 pod wodzą prezes Agnieszki Wrońskiej nie dała szans konkurencji, sięgając po tytuł Żeglarskiego Mistrza Polski.

– Zwycięstwo zawsze cieszy, a to żeglarskie jest szczególnie miłe, bo wymaga to perfekcyjnej współpracy całej załogi i mamy poczucie, że w tym roku stanęliśmy na wysokości zadania – mówi Agnieszka Wrońska, prezes zarządu LINK4. – Ważny jest też cel charytatywny, który towarzyszył tegorocznym regatom. Dzięki zaangażowaniu naszych ludzi z całej firmy udało nam się przekazać całkiem sporą kwotę na rzecz lokalnej szkółki żeglarskiej – dodaje.

Tradycją żeglarskich imprezy stało się wspieranie wybranej akcji charytatywnej. W tym roku organizatorzy postanowili zebrać środki na lokalną szkółkę żeglarską Stowarzyszenie Sportów Wodnych MOS Iława, gdzie odbywają się regaty. Łącznie zebrano ponad 14,8 tys. zł, a największą hojnością wykazali się właśnie ludzie z LINK4, zasilając zbiórkę kwotą 4064 zł. Środki zostaną przekazane na łódki klasy Optimist, na których młodzi żeglarze rozpoczynają szkolenie w wieku 7 lat. W ten sposób żeglarstwa będzie mogło spróbować jak najwięcej dzieci z Iławy i Powiatu Iławskiego, bez względu na ich możliwości finansowe.

W tegorocznych regatach LINK4 został uznany także za najbardziej wszechstronną załogę, biorąc udział we wszystkich konkurencjach podczas imprezy. Świetny wynik firma osiągnęła również w Pucharze Prezesów TU, plasując się na drugim miejscu tuż za załogą Bacca.

Nagrody i wyróżnienia

Sprawdź jakie nagrody przyznano LINK4

Sprawdź