Ubezpieczenie domu lub mieszkania od wszelkiego ryzyka

  • Twoje mienie jest chronione od wszelkich ryzyk z wyłączeniem wyraźnie określonych w OWU
  • Ponosimy również odpowiedzialność za szkody wyrządzone przez "dzikie" zwierzęta
  • Obejmujemy ochroną ryzyko graffiti na ścianach ubezpieczonego domu jednorodzinnego

Ubezpieczenie domu lub mieszkania od wszelkich ryzyk

Nie musisz zastanawiać się, czy dane zdarzenie jest objęte ochroną.
W Link4 Twoje mienie jest zabezpieczone przed wszystkimi zdarzeniami losowymi (z wyjątkiem przypadków jasno wskazanych w ogólnych warunkach ubezpieczenia).

Ubezpieczenie mienia od wszelkiego ryzyka – co to jest?

Twoje mieszkanie czy dom to nie tylko ściany i wyposażenie, ale wyjątkowe miejsce, z którym wiążą się cenne wspomnienia. Zadbaj o ochronę swojego mienia i bądź gotowy na określone zdarzenia losowe. Skorzystaj z pakietu ubezpieczenia od LINK4 i nie martw się o przyszłość domu lub mieszkania.  

Co zyskasz, ubezpieczając mienie od wszelkiego ryzyka w LINK4?

  • Ochronę przed szkodami, wyrządzonymi przez działania atmosferyczne.

Uderzenia piorunów, silny wiatr, powódź, ale również napory śniegu, lawiny i zapadnięcia ziemi. Zniszczenia wywołane złymi warunkami pogodowymi nie będą więcej Twoim zmartwieniem, jeśli zdecydujesz się na ubezpieczenie mienia od wszelkiego ryzyka.

Możesz bez obaw wyjechać na wakacje i nie martwić się ostrzeżeniami synoptyków. To my przejmujemy na siebie odpowiedzialność za szkody wyrządzone zarówno przez burze, jak i opady śniegu.

  • Ubezpieczenie od pożaru, zalania, przepięcia.

Wybierz ubezpieczenie mienia od wszelkiego ryzyka, które ochroni Twój dom przed niekontrolowanymi działaniami ognia, wody i prądu. Wiemy, że niektóre zdarzenia losowe, jak zalanie łazienki przez sąsiada z góry, są niezależne od nas, dlatego stworzyliśmy ofertę ubezpieczenie mienia od wszelkiego ryzyka, która zadba o szkody wyrządzone również przez osoby trzecie.

  • Pomoc w razie wandalizmu.

W ofercie LINK4 znajdziesz nie tylko ubezpieczenie od szkód wyrządzonych przypadkowo. Wszelkie umyślne zniszczenia, dokonane przez osoby trzecie, również zostaną objęte ochroną, jeśli zdecydujesz się na ubezpieczenie mieszkania od wszystkich ryzyk.

  • Wsparcie finansowe, niwelujące szkody.

W LINK4 wiemy, że koszty naprawy szkód bywają dużym obciążeniem finansowym, dlatego dajemy Ci możliwość skorzystania z polisy, która zabezpieczy te wydatki. Opłacenie akcji ratowniczej, sfinansowanie pobytu w lokalu zastępczym czy posprzątanie pozostałości po szkodzie – to wszystko również może zostać objęte ubezpieczeniem.

Ubezpieczenie mienia od wszelkiego ryzyka – dopasuj ofertę do siebie

Przed wyborem ubezpieczenia na dom lub mieszkanie zastanów się, które obszary polisy sprawdzą się w Twoim przypadku najlepiej. Zdarzenia losowe nie rządzą się żadnymi regułami, jednak możesz być gotowy na pewne sytuacje dużo wcześniej. 

Posiadasz domek letniskowy w górach? Ubezpieczenie chroniące przed uderzeniami piorunów i naporami śniegu jest dla Ciebie. Mieszkasz w bloku i nie masz wpływu na łazienkowe historie, jak ta z zalaniem sufitu przez sąsiada? Oferta ubezpieczenia mienia od wszelkiego ryzyka pomoże Ci naprawić szkody spowodowane przez osoby trzecie.

Pamiętaj, że bezpieczeństwo jest najważniejsze, a ubezpieczenie sprawi, że nie będziesz musieć martwić się o swoje cztery kąty, np. w trakcie złych warunków pogodowych.

Dlaczego warto ubezpieczyć dom lub mieszkanie z LINK4?

W LINK4 dobrze wiemy, jak ważna jest ochrona tego, co posiadamy. Dlatego dajemy Ci możliwość ubezpieczenia nie tylko domu czy mieszkania, ale także powiązanych z nimi stałych elementów, pomieszczeń gospodarczych czy przedmiotów potrzebnych do prowadzenia własnej działalności. Z LINK4 zyskujesz kompleksową ochronę, aby wszystkie bliskie Twojemu sercu przedmioty były chronione bez względu na okoliczności.

Ponadto ubezpieczenie mienia od wszelkiego ryzyka przewiduje ochronę posiadłości, które nie są jeszcze ukończone, czyli na etapie samej budowy. Zapoznaj się z naszą ofertą, sprawdź wszystkie możliwości oraz wykluczenia ubezpieczenia i skontaktuj się z nami, a odpowiemy na nurtujące pytania i wyliczymy koszt Twojej polisy.

Jakich szkód nie obejmuje ubezpieczenie mieszkania all risk?

Ubezpieczenie mieszkania all risk w LINK4 nie obejmuje szkód, które zostały wyrządzone przez zwierzęta należące do Ubezpieczającego lub domowników, a także tych wynikających z korozji, erozji, kawitacji, procesów oksydacyjnych lub osadzania się kamienia kotłowego. Wyłączenia dotyczą szkód powstałych wskutek braku dostawy lub dostawy o niewłaściwych parametrach wody, gazu, elektryczności, energii lub paliwa. Wyjątkiem jest sytuacja, gdy dostawa o niewłaściwych parametrach spowoduje zalanie, przepięcie, eksplozję, pożar, pękanie mrozowe. Wyłączone są także szkody powstałe wskutek kradzieży zwykłej. Szczegóły sprawdzisz w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia.

Do kogo skierowane jest ubezpieczenie domu – wariant od wszystkich ryzyk?

Polisa ta skierowana jest do osób, które chcą zabezpieczyć swój dom na wypadek każdej ewentualności. Objęte ochroną są nawet sytuacje, które nie są brane pod uwagę w tradycyjnych ubezpieczeniach nieruchomości. Przykładem są tu szkody wyrządzone przez dzikie zwierzęta.

Co to jest ubezpieczenie domu od wszystkich ryzyk?

Jest to polisa dla właścicieli domów jednorodzinnych czy mieszkań, którzy pragną zabezpieczyć swoją nieruchomość przed wszelkiego rodzaju ryzykami. Nie tylko tymi, jakie zawarte są w tradycyjnych polisach. Przykładem są tu uszkodzenia spowodowane działalnością dzikich zwierząt.

Ile kosztuje ubezpieczenie mieszkania all risk?

Wysokość składki ubezpieczeniowej jest uzależniona od wielu czynników i obliczana indywidualnie. Zależy m.in. od wielkości, wieku oraz usytuowania danej nieruchomości. Dlatego, jeżeli chcesz poznać koszt ubezpieczenia Twojego domu, skontaktuj się z LINK4. Nasz przedstawiciel poda Ci wszystkie informacje wraz z ceną ubezpieczenia. Możesz także skorzystać z kalkulatora, który w mniej niż minutę wyliczy wysokość składki.

Czy warto ubezpieczyć mieszkanie od wszystkich ryzyk?

Z całą pewnością – tak! Dzięki ubezpieczeniu mieszkania all risk masz pewność, że jest ono dobrze chronione. W razie wystąpienia niespodziewanej sytuacji nie pozostaniesz bez środków na remont lub naprawę. Polisa taka zapewnia spokój i bezpieczeństwo Tobie oraz Twoim bliskim, aby nieprzewidziane sytuacje nie obciążały domowego budżetu.

Ubezpieczenie mienia od wszelkiego ryzyka jest dostępne w LINK4 w ramach Ubezpieczenia DOM. Szczegółowe informacje sprawdź w OWU dostępnym na www.link4.pl.

Zobacz także: