Jak kupić ubezpieczenie?

W zależności od Twoich preferencji wybierz najlepszy sposób zakupu polisy.

  • Sprawdź cenę w 60 sekund i kup polisę przez internet.
  • Zadzwoń i kup polisę podczas rozmowy telefonicznej z Doradcą.
  • Udaj się do najbliższej placówki.

 

Sprawdź: Kalkulator OC i AC

Wybierz sposób:

link4 - internetUżyj kalkulatora ubezpieczeń - sprawdź cenę polisy oraz kup przez internet. Możesz zapisać swój wniosek online i kupić ubezpieczenie przez kolejne 30 dni albo od razu zrealizować zakup.

 


 

Zadzwoń i kup polisę u Doradcy LINK4 przez telefon. Szybko i wygodnie - bez wychodzenia z domu.

  • 22 444 44 23
  • 605 444 444

 

 Sprawdź gdzie masz najbliższą i kup polisę w placówce. Spotkaj się z przedstawicielem LINK4 w Twoim mieście i poznaj kalkulację składki.
Najbliższa placówka

 Kup ubezpieczenie i opłać składkę.

  • on-line
  • kartą płatniczą lub kredytową
  • BLIKiem
  • przelewem

Gdy wybierasz płatność w ratach, kolejne płatności ułatwią Ci
przypomnienia i druki, które otrzymasz od LINK4.

Zobacz także:

W jaki sposób można kupić ubezpieczenie w LINK4?

Kupowanie ubezpieczenia w Link4 jest bardzo proste. Możesz tego dokonać na kilka sposobów. Najprostszą metodą jest skorzystanie ze znajdującego się na naszej stronie kalkulatora ubezpieczeń. Możesz także odwiedzić agenta, a także zadzwonić na nasza infolinię. Każdy sposób jest wygodny, bezpieczny i pozwoli Ci szybko się ubezpieczyć.

Czy ubezpieczenie LINK4 można kupić przez Internet?

Zakup ubezpieczenia przez Internet w LINK4 jest jak najbardziej możliwy. Za pomocą specjalnego kalkulatora w ciągu 60 sekund obliczysz składkę interesującej Cię polisy. Możesz także przejrzeć warunki ubezpieczenia oraz inne dokumenty powiązane z daną polisą. Po zapisaniu Twojego wniosku możesz zrealizować transakcje w ciągu kolejnych 30 dni.

Kto może kupić ubezpieczenie?

Polisę ubezpieczeniową OC lub Autocasco może wykupić właściciel lub współwłaściciel danego pojazdu. Może to być zarówno osoba prywatna w przypadku aut osobowych, jak i firma, gdy mamy do czynienia z autami służbowymi lub firmowymi. Jest także możliwość upoważnienia użytkownika pojazdu przez właściciela do zakupu polisy OC.

Czy ubezpieczenie może być opłacane w ratach?

Kupowanie ubezpieczenia może być dość kosztowne, dlatego też w LINK4 możliwe jest opłacanie składki w ratach. Oferujemy wygodną formę ratalną, gdzie składkę opłacasz w dwóch półrocznych ratach. Dzięki temu nie nadwyrężysz domowego budżetu przez koszt zakupu ubezpieczenia, który w przypadku nowych i dużych samochodów może być wysoki.

Jak odebrać polisę kupioną przez Internet?

Jeżeli dokonałeś zakupu ubezpieczenia przez Internet, potwierdzenie tego faktu zostanie przesłane drogą elektroniczną na Twoją skrzynkę mailową. Możesz je wydrukować i mieć zawsze przy sobie. Od jakiegoś czasu nie jest to jednak konieczne, gdyż informacja o ubezpieczeniu danego pojazdu znajduje się w bazie CEPiK, do której dostęp ma policja drogowa.